BiznesINFO.pl
Biedronka rusza z nową promocją

Flickr/☮, https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Hitowa akcja Biedronki w marcu. Zakupy nawet o połowę tańsze

2 Marca 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Biedronka rozpoczyna nowy miesiąc od wyjątkowej promocji. Od 1 marca klienci mają do wyboru promocyjne produkty, za zakup których otrzymują voucher o połowie ich wartości. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek, aby móc uczestniczyć w akcji.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką promocję przygotowała Biedronka

  • Kto może z niej skorzystać

  • Jak skorzystać z vouchera

Biedronka z niepowtarzalną promocją

Biedronka po raz kolejny postanowiła wynagrodzić swoich klientów za lojalność i zaufanie, którymi darzą ją od wielu lat. Najnowsza akcja rabatowa „Oszczędzaj połowę” jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka, których jest już ponad 10 mln. Lutowa promocja okazała się dużym sukcesem, dlatego też dyskont nie zwalnia tempa i proponuje kolejne zniżki od 1 do 31 marca.

Co tym razem przygotowała Biedronka? W każdym tygodniu we wszystkich oddziałach sieci handlowej pojawiają się trzy nowe oferty z innymi produktami objętymi promocją. Asortyment zmienia się co dwa dni. Za zakup artykułów klienci otrzymują voucher równy 50 proc. ich wartości.

Kupon można wykorzystać w ciągu dwóch dni na kolejne zakupy w dowolnej placówce. Chcąc skorzystać z 50-procentowego rabatu należy okazać przy kasie kartę Moja Biedronka i voucher. Kwota zakupów musi być o 1 zł wyższa niż wartość kuponu. Przy pomocy vouchera nie można kupować produktów, które danego dnia zostały objęte promocją „Oszczędzaj połowę”.

Jakie produkty można kupić w promocyjnych cenach w Biedronce?

Biedronka informuje, że promocyjne produkty są ograniczone limitami. Szczegóły akcji rabatowej wyznaczonej na kolejne dni można znaleźć na plakatach reklamowych w sklepach.

W ramach promocji klienci mają do wyboru asortyment z różnych kategorii produktowych. Nowe oferty pojawiają się we wszystkich placówkach sieci handlowej Biedronka trzy razy w tygodniu.

Dla przykładu w poniedziałek i wtorek (1-2 marca) zniżka obejmuje parówki Berlinki (300 g) i kosmetyki marki Nivea. Jest ich do wyboru ponad 100 i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kolejna oferta również będzie zróżnicowana. W środę i czwartek (3-4 marca) na promocji znajdą się bowiem olej rzepakowy Kujawski 1l i szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml).

Jak nowa akcja rabatowa wygląda w praktyce? Jeżeli klient, który posiada kartę Moja Biedronka, zdecyduje się na zakup produktów marki Nivea za 80 zł, otrzyma kupon o wartości 40 zł na kolejne zakupy. Chcąc z niego skorzystać, musi wydać co najmniej 41 zł. Tego dnia w jego koszyku zakupowym nie mogą pojawić się ani olej rzepakowy Kujawski, ani szampon Head & Shoulders.

W regulaminie nowej promocji Biedronka wskazuje, że z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są również napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Przy jego pomocy nie można także doładowywać telefonu czy kupować kart podarunkowych.

Co więcej, w czasie jednych zakupów na jednym paragonie klient ma prawo spieniężyć tylko jeden voucher. Kupon nie łączy się z innymi promocjami. Jeżeli nie zostanie wykorzystany w czasie jego obowiązywania (dwa dni) to zniżka na kolejne zakupy przepada.

Podobne artykuły

Unsplash/Markus Spiske

Handel

Tesco likwiduje hitowy program. Klienci mają czas tylko do 30 czerwca

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. n/z Sklep Zabka.

Handel

Oreo projektu Lady Gagi wprowadzone przez Żabkę. Sieć chwali się nowym produktem

Czytaj więcej >
Biedronka z hitowym produktem

Handel

Biedronka wypuściła do sprzedaży test na koronawirusa. Klienci wykupili wszystko mimo limitu

Czytaj więcej >
Biedronka rozda własne 500 plus

Handel

Biedronka rozda własne 500 plus. Będzie dotować karty pracowników

Czytaj więcej >
Już nie zrobisz zakupów w sklepach pod szyldem Mila

Handel

Eurocash podjął decyzję. Znika Mila, zostają Delikatesy Centrum

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa, Centrum Handlowe "Atrium Targowek" N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia

Handel

Mere otwiera kolejny sklep w Polsce. Największym dyskontom przybywa potężny konkurent

Czytaj więcej >