BiznesINFO.pl
Biedronka oferuje darmową dostawę zamówienia

Wikimedia Commons/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, Public Domain

Biedronka wprowadziła nową promocję. Zakupy z dostawą do domu dostaniesz za darmo

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Biedronka rusza z niepowtarzalną akcją. Przez tydzień klienci, którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym za pośrednictwem aplikacji Glovo nie zapłacą ani grosza za dostawę produktów do domu. W ten sposób dyskont reaguje na pogarszającą się sytuację epid

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wprowadzenie nowej promocji argumentuje Biedronka

  • Do kiedy potrwa akcja z dostawą zakupów

  • Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział

Biedronka dostarczy zakupy do domu za darmo. Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Biedronka nieustannie aktualizuje swoją strategię działania, aby zapewnić klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. W ubiegłym roku, gdy Polska pogrążyła się w pierwszym lockdownie, część oddziałów dyskontu pracowało w wydłużonych godzinach, a niektóre z nich nawet całodobowo. „Akcja 24h” powróciła na jesieni, gdy koronawirus uderzył po raz drugi.

Przy trzecim natarciu Biedronka postanowiła wprowadzić dodatkowe ułatwienie dla klientów. Od 22 marca dyskont oferuje klientom tydzień darmowej dostawy za zakupy w sklepie internetowym przy użyciu aplikacji Glovo. Akcja kończy się 28 marca.

- W chwili gdy sytuacja epidemiczna ponownie jest bardzo trudna Biedronka ułatwia dostęp do ponad 2 tysięcy swoich produktów wysokiej jakości w codziennie niskich cenach i zachęca do korzystania z tej formy zakupów dla dobra nas wszystkich - oznajmił Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Jakie są warunki nowej promocji? Na darmową dostawę może liczyć każdy, kto w sklepie internetowym wyda co najmniej 30 zł.

To bardzo korzystna oferta, ponieważ normalnie dostawy z Glovo są płatne. Koszty przewozu produktów są uzależnione od wartości zamówienia i kształtują się następująco:

  • zakupy za 50 zł i mniej - dostawa: 12,99 zł,

  • zakupy między 50 zł a 149,99 zł – dostawa: 9,99 zł,

  • zakupy między 150 zł a 198,99 zł - dostawa: 5,99 zł.

Biedronka przygotowała także wyjątkową zachętę dla osób, które do tej pory nie korzystały z Glovo. Nowi klienci, którzy po raz pierwszy będą kompletowali zakupy przez aplikację, otrzymają specjalną zniżkę w wysokości 30 zł z kodem PIERWSZEZAKUPY. Chcąc zdobyć rabat, należy wydać co najmniej 60 zł.

[EMBED-11]

Biedronka razem z Glovo podbija polskie miasta

Biedronka realizuje dostawy przez Glovo we wszystkich stolicach regionów i w największych polskich metropoliach. Z tej możliwości mogą korzystać mieszkańcy łącznie 31 miast: Białegostoku, Bielska-Białej, Bydgoszczy, Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Gliwic, Gorzowa Wielkopolskiego, Grudziądza, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Płocka, Poznania, Rzeszowa, Sopotu, Sosnowca, Szczecina, Torunia, Tychów, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zielonej Góry.

Biedronka przypomina, że przy zamówieniach z Glovo nie obowiązują żadne limity wagowe. Zgłoszenia można składać w godzinach 10-22:30. Z kolei w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu zamówienia są przyjmowane od 8:30.

Co ciekawe, Glovo umożliwia również zaplanowanie zamówienia na następny dzień. Czas dostawy produktów nie powinien przekraczać godziny.

W asortymencie sklepu internetowego Biedronka posiada ok. 2 tys. produktów. Przez Glovo można zamówić m.in. napoje, przekąski, produkty dla dzieci, środki czystości, a także świeże produkty takie jak warzywa czy owoce.

Podobne artykuły

Unsplash/Markus Spiske

Handel

Tesco likwiduje hitowy program. Klienci mają czas tylko do 30 czerwca

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. n/z Sklep Zabka.

Handel

Oreo projektu Lady Gagi wprowadzone przez Żabkę. Sieć chwali się nowym produktem

Czytaj więcej >
Biedronka z hitowym produktem

Handel

Biedronka wypuściła do sprzedaży test na koronawirusa. Klienci wykupili wszystko mimo limitu

Czytaj więcej >
Biedronka rozda własne 500 plus

Handel

Biedronka rozda własne 500 plus. Będzie dotować karty pracowników

Czytaj więcej >
Już nie zrobisz zakupów w sklepach pod szyldem Mila

Handel

Eurocash podjął decyzję. Znika Mila, zostają Delikatesy Centrum

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa, Centrum Handlowe "Atrium Targowek" N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia

Handel

Mere otwiera kolejny sklep w Polsce. Największym dyskontom przybywa potężny konkurent

Czytaj więcej >